Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- ItRated ★ 4.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 4.0
MazinkaiserRated ★ 5.0- トップをねらえ2!Rated ★ 4.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0