Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5