Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5- 6 DaysRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5