Series
Ratings
200- 진짜 괜찮은 사람Rated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.5