Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
A DayRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 0.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Like for LikesRated ★ 1.5
PunchRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0