Series
Ratings
25- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0