Titles you rated
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5