Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 0.5
JokerRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 2.0