Series
Ratings
40
Wild RomanceRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0- 꿈을 이뤄주는 코끼리Rated ★ 5.0
 - 美咲ナンバーワン‼︎Rated ★ 5.0
 
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 5.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
LifeRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
 
FIRST CLASS 2Rated ★ 5.0- FIRST CLASSRated ★ 5.0
 
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0- 정의의 아군Rated ★ 5.0
 
Producing NobutaRated ★ 3.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0