Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Starred UpRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Bad EducationRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The SeatRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0