Series
Ratings
130
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Good ManRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5