Movies
Ratings
83
The IslandRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5