Movies
Ratings
16
The Dark KnightRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
FuryRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5