Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 4.0