Movies
Ratings
199
Frozen IIRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
A Year-end MedleyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
BreakdownRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Red SorghumRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 4.0