Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5- Palace of DreamsRated ★ 3.5
- The Fugitive LawyerRated ★ 4.0
Love and FarmRated ★ 3.5- Go Mom Go!Rated ★ 4.0
- Perfect LoveRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 4.5