Series
Ratings
50
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
HwajungRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.0