Series
Ratings
144
AemaRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
MononokeRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.5
He's ExpectingRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
- KakeguruiRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 3.0