Movies
Ratings
37 PhantomRated ★ 0.5 PhantomRated ★ 0.5
 OppenheimerRated ★ 5.0 OppenheimerRated ★ 5.0
 ParasiteRated ★ 5.0 ParasiteRated ★ 5.0
 The Shape of WaterRated ★ 5.0 The Shape of WaterRated ★ 5.0
 InterstellarRated ★ 2.5 InterstellarRated ★ 2.5
 The Man Standing NextRated ★ 5.0 The Man Standing NextRated ★ 5.0
 A Taxi DriverRated ★ 4.5 A Taxi DriverRated ★ 4.5
 Black WidowRated ★ 3.0 Black WidowRated ★ 3.0
 JokerRated ★ 5.0 JokerRated ★ 5.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
 SearchingRated ★ 3.5 SearchingRated ★ 3.5
 BelieverRated ★ 4.0 BelieverRated ★ 4.0
 The OutlawsRated ★ 2.0 The OutlawsRated ★ 2.0
 Midnight RunnersRated ★ 3.0 Midnight RunnersRated ★ 3.0
 AssassinationRated ★ 3.0 AssassinationRated ★ 3.0
 The Age of ShadowsRated ★ 4.0 The Age of ShadowsRated ★ 4.0
 Train to BusanRated ★ 2.5 Train to BusanRated ★ 2.5
 The Jungle BookRated ★ 3.5 The Jungle BookRated ★ 3.5
 Marine BoyRated ★ 0.5 Marine BoyRated ★ 0.5
 Black SwanRated ★ 5.0 Black SwanRated ★ 5.0