Titles you rated
Orphan BlackRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Virtual BrideRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5