Movies
Ratings
121
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5