Series
Ratings
20
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0