Titles you rated
The GiverRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5