Series
Ratings
33
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0