Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
JoyRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0