Movies
Ratings
47
OldboyRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
FocusRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The DealRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0