Series
Ratings
13
Golden TimeRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5