Movies
Ratings
36
A MuseRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0