Movies
Ratings
203
AlfieRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0