Movies
Ratings
58
After YangRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
X+YRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Fourth PlaceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5