Titles you rated
- すいかRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0