Movies
Ratings
15
The Berlin FileRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5