Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0