Series
Ratings
16- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0