Series
Ratings
20- Bambino!Rated ★ 5.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Delicious ProposalRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0