Movies
Ratings
622
CapernaumRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0