Titles you rated
The HimalayasRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5