Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0