Series
Ratings
11
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0