Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0