Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5