Movies
Ratings
163
Morning GloryRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Death RaceRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 4.5