Titles you rated
SupernaturalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.0
Bates MotelRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 0.5
Dal-ja's SpringRated ★ 1.5- Masters of Horror Season 2Rated ★ 5.0
- Masters of HorrorRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0