Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0