Movies
Ratings
20
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5