Series
Ratings
55
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 3.5
Our Planet IIRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- The Face of MoneyRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5