Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The ConciergeRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0