Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.5
SawRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
GravityRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0