Movies
Ratings
17
The Face ReaderRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Belle & SebastianRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.0