Series
Ratings
16
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5